Pneuservis a čerpací stanice

PNEUSERVIS, MYČKA, ČERPACÍ STANICE

Přehled služeb

Čerpací stanice
Pneuservis
Myčka vozidel

Čerpací stanice

100.000+ litrů kvality

Měsíčně spotřebuje přepravní firma CARGONET přes 70.000 litrů pohonných hmot. I to vedlo k rozhodnutí nabídnout pohonné hmoty veřejnosti na naší čerpací stanici v Litoměřicích.

V našich skladech najdete jen vysoce kvalitní pohonné hmoty od prověřených renomovaných dodavatelů (MOL a.s., Armex s.r.o., Vendys s.r.o.). Vše za příznivé ceny a v samoobslužném režimu.

V pracovní době je otevřena prodejna s doplňkovým sortimentem – nápoji, motorovými oleji, provozními kapalinami atd.

Non-stop provoz

Pro prodej využíváme výdejní tankovací automat OCTOMAT, který akceptuje hotovost, platební karty ( i RF karty) a firemní karty (samozřejmostí je tisk daňových dokladů).

Automat je vybaven komunikátorem pro rychlé spojení s operátorem čerpací stanice.

Toto řešení umožňuje non – stop provoz ČS a rychlé odbavení zákazníků.

PNEUSERVIS

Součástí našich služeb pro motoristy je i pneuservis. Ten je vybaven zvedákem do 4 tun, kompresorem, stahovákem pneumatik a vyvažovací stolicí.

Mimo přezutí vašeho vozu si u nás můžete zakoupit či uskladnit pneumatiky, nechat vyměnit olej a filtry a seřídit geometrii vozidla. Objednávky : p. Sporek, tel. +420 737 263 211

MYČKA OSOBNÍCH VOZIDEL

V areálu najdete také 2 mycí boxy vybavené mincovním automatem a výkonný dvoumotorový vysavač umožňující vysávání 2 vozidel najednou.

Mycí voda je osmoticky změkčována v úpravně vody, takto upravená voda obsahuje minimum rozpuštěných solí a nenechává na karoserii žádné skvrny. Odpadní voda je zachycena do odkalovací jímky, přečištěna na ČOV Rebeka 1 a po doplnění čerstvou vodou znovu používána pro mytí.

Technologie tlakového stroje umožňuje tyto mycí programy :

  • Vysokotlaký oplach čistou vodou
  • Vysokotlaký oplach šamponem
  • Kartáčové mytí šamponem
  • Voskování vozidla